Longines is sinds 1832 in Saint-Imier in Zwitserland gevestigd. Zijn expertise op het gebied van uurwerken weerspiegelt een sterke toewijding aan traditie, elegantie en prestaties. Met vele jaren ervaring als tijdwaarnemer voor wereldkampioenschappen in de sport of als partner van internationale sportfederaties.
Longines is beroemd om de elegantie van zijn uurwerken en staat bekend voor zowel klassieke als sportieve horloges met het gekende gevleugelde zandloperlogo.

Op zoek naar prestaties en precisie, en toegewijd om haar klanten de best mogelijke service te bieden, is Longines trots om aan te kondigen dat de garantie op alle modellen met antimagnetische silicium balansveer inclusief alle uurwerken van de nieuwe Longines Spirit collectie is verlengd tot vijf jaar.

Longines Spirit - zulu L3.812.4.63.2

Longines Spirit - Spirit Zulu Time

Longines Spirit - Zulu Time

Longines Spirit - L3.811.4.93.6

Longines Spirit - L3.810.4.53.6

Longines Spirit - L3.811.4.53.0

Longines Spirit - L3.820.4.53.0

Longines Spirit - L3.820.4.93.6

The Longines Master Collection - l2.773.4.78.3

The Longines Master Collection - L2.773.4.92.0

The Longines Master Collection - l2.859.4.78.3

The Longines Master Collection - l2.738.4.71.3

The Longines Master Collection - l2.910.4.78.3

The Longines Master Collection - l2.893.4.78.3

The Longines Master Collection - L2.409.4.97.6

The Longines Master Collection - L2.357.4.07.6

HydroConquest - L37814066

HydroConquest - l3.782.4.96.6

HydroConquest - l3.782.4.96.9

HydroConquest - l3.782.4.56.9

HydroConquest - l3.782.4.76.6

Heritage - L3.774.1.50.2

Heritage - l3.774.2.50.9

Heritage - l2.816.4.53.2

Heritage - L4.795.4.58.0

Heritage - l4.795.4.78.2

Heritage - l2.713.4.11.0

The Longines 1832 - L4.826.4.92.2

Conquest Classic - L2.386.3.72.7

Conquest Classic - l2.286.4.72.6

Conquest Classic - L2.386.4.88.6

Conquest Classic - l2.386.0.87.6

La Grande Classique de Longines - l4.209.2.11.2

La Grande Classique de Longines - l4.341.0.97.6

La Grande Classique de Longines - L4.512.2.87.8

Ontdek het volledig aanbod Longines

Kom zeker eens langs in onze winkel om het volledige aanbod te ontdekken. Je kan ook op afspraak langskomen. Dan reserveren wij voor u tijd, op een passend moment naar uw voorkeur om het volledige aanbod Longines te bekijken.

Maak een afspraak
logo
Website design & development by